Таг: протеран

Албанец протеран од Црна Гора поради истакнување на албанско знаме

64 годишниот Албанец, И. Д. е протеран од Црна Гора во траење од еден месец и казнет со 300 евра поради незаконско...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com