Таг: прошетка

Домашните миленици добија три пати дневно по половина час за прошетка...

За време на полицискиот час, дозволено е сите граѓани кои живеат во станбени објекти за колективно домување и што имаат домашни миленичиња...

Иванов ѝ врати за поддршката на Силјановска за неговата кандидатура 2009...

Сѐ уште актуелниот Претседател на Република Македонија, Ѓорге Иванов, со прошетка низ Охрид ѝ даде поддршка на кандидатката за Претседател на...

Груевски на снег со децата, сопругата и обезбедувањето

Екипа на ТВ21 го ,,улови" претседателот на ВМРО ДПМНЕ во вечерна прошетка со децата и сопругата Боркица во градскиот парк. Прилогот на телевизијата правен...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com