Таг: прошка

Полицајци клекнаа пред демонстрантите во Мајами и побараа прошка

Демонстрациите во САД не стивнуваат по полициската бруталност врз Афроамериканецот Џорџ Флојд за време на апсењето, по што тој почина.Демонстрациите се проширија...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com