Таг: проѕирна игра

Проѕирна игра:Зврлевски соопштува постапка за изборни измами, ВМРО ДПМНЕ го обелоденува...

Еден ден по соопштението што го објави Основно јавно обвинителство во кое информираше дека води постапка за изборни измами на поранешни функционери на МВР,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com