Таг: прсти

Жртвувања заради ајвар

Бормашина им откина прсти на тројца мажи, кои правеле ајвар со семејствата во Кавадарци. И додека во Скопје инспекторите го чешлаат теренот и ги казнуваат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com