Таг: психолози

Комора на психолози: Психологот Хаџиевски работи без лиценца

Согласно реакциите на јавноста по јавната објава на социјалните мрежи од страна на психолог Јове Хаџиевски,Комората на Психолози по одржаниот итен состанок...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com