Таг: публикум

Диневски: Не сум во бегство, на службен пат сум!

    Поранешниот разузнавач, припадник на Службата за државна безбедност (СДБ) Александар Диневски не се наоѓа во бегство, како што шпекулираат некои медиуми, туку на службен...

Запалена гаражата на новинарот на порталот „Публикум“ Зоран Милошески

Синоќа околу 23 часот, непознати сторители ја полиле со бензин и ја запалиле гаражата на новинарот и сопственик на порталот ПУБЛИКУМ со седиште во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com