Таг: пука

Приведен 39 годишен маж од Тетово кој на дете му даде...

Во врска со случајот пренесен преку видео снимка на социјалната мрежа „Тик-Ток", МВР преку Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика при...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com