Таг: пуштен од болница

ВИДЕО:Зијадин Села пуштен од болница

Во добра здравствена состојба и насмеан денеска излезе од болница Зијадин Села кој беше претепан на 27.04.2017 година од хулигани кои непречено влегова во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com