Таг: раде шербеџија

Раде Шербеџија не можеше да се смири на комеморацијата за Милена...

Во Алејата на великаните, покрај нејзиниот Драган Николиќ, денеска е погребана големата  и една од најдобрите глумици на сите времиња на овие простори, Милена...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com