Таг: радиолог

На 50 години од Ковид 19 почина д-р Владимир Евтимовски, радиолог...

Телевизија Кис од Тетово информира дека познат и ценет доктор од тетовската болница, ја изгубил битката со овид 19 на 50 годишна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com