Таг: радован витошевиќ

Витошевиќ: Како лепрозни дома во самоизолација, нема кој да ти помогне,...

Претприемачот Радован Витошевиќ, е еден од 12.970 заразени во нашата земја од Ковид 19. Тој поминал голгота во домашна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com