Таг: радосав

Почина поранешниот Партизанов ватерполист Радосав Андрејиќ

22 годишниот поранешен  ватерполист на белградски Партизан Радосав Андрејић, почина по тешката болест со која не успеа да се избори, соопшти неговиот спортски клуб. Минатата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com