Таг: разгорува

Пандемијата се разгорува во Русија, само за еден ден пријавени 9.623...

Во изминатото деноноќие во Русија се регистрирани близу 10.000 новозаболени од КОВИД 19. Вкупно досега се заразиле од коронавирус...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com