Таг: разграбан

Во Ромското маало во Кочани веднаш беше разграбан тазе бетонираниот дел...

Верувале или не, тукушто поставениот свеж бетон на дел од улица во Кочани беше веднаш разграбан од локалните жители и ставен пред...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com