Таг: различни години

Близнаци во Феникс родени во различни години

    Браќата близнаци Сојер и Еверет од Феникс во Аризона се родени во две различни години, иако со неколку минути разлика. Како што јавуваат американските...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com