Таг: размена на територии

Вулин: Никој нема да го праша Пендаровски како да се реши...

,,Како ќе се реши проблемот со Косово и Метохија, ќе одлучи Србија, а претседателот на Северна Македонија, Пендаровски, никој нема да го...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com