Таг: разрешувања и именувања

Донесени одлуки за разрешувања и именувања на директори и членови на...

На оваа своја седница Владата донесе одлуки за именување директори, в.д. директори и членови на Управни одбори на повеќе јавни претпријатија и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com