Таг: рамковен договор

Поранешниот пратеник Павле Богоевски упати отворено писмо до ,,другарките и другарите...

Образложувајќи дека како поранешен пратеник ги поддржал сите законски акти и иницијативи за целосна рамноправност, Павле Богоевски на својот ФБ профил со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com