Таг: рамковни вработувања

Владата го усвои планот за распределба на 1.349 административци кои...

Владата на Република Северна Македонија на својата 40-та седница го усвои планот за распределување на административните службеници вработени преку програмата за...

Груби го достави планот за распределба на 1.357 административци примени по...

Министерството за политички систем и односи меѓу заедниците до Владата на Република Северна Македонија го планот за распределба на административните службеници.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com