Таг: ранет маж

Мигранти провалија во куќа во Бихаќ и со нож ранија едно...

Жители на Бихаќ во Босна и Херцеговина, ноќеска беа цел на напад од група мигранти. Првин упаднале во една празна куќа, по...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com