Таг: ранет

Синот на пратеникот Џеват Адеми ранет со куршум на свадба

Синот на пратеникот од ДУИ, Џеват Адеми, изминатата вечер е ранет од огнено оружје на свадба. На истата свадба е рането уште...

Застрелан е економскиот директор на Гинекологија, Ваљон Беља

Економскиот директор на Клиниката за гинекологија, Ваљон Беља вечерва е ранет во скопската општина Чаир, објави Коха. По пукањето, тој е пренесен...

Ранетиот полицаец им подлегна на повредите

Полицаецот Давор Вујновиќ им подлегна на повредите, откако ноќеска во Сараево беше тешко ранет при обид со својот колега да спречат кражба на автомобил. Полицаецот...

Убиен и ранет полицаец во Сараево од крадци на автомобил(видео)

Во сараевската населба Алипашино поле, ноќеска е убиен еден, а еден полицаец се бори за живот, по нападот од крадци на автомобил. Полицајците ги затекнале...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com