Таг: рапорт

ВИДЕО: Специјалните полициски сили му рапортираа на министерот Нухиу

На вчерашната завршна вежба на специјалните единици на МВР во базата на ЕБР, му беше рапортирано на министетор за внатрешни работи Агим Нухиу за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com