Таг: раскинати

Владата еднострано раскина договори со 5 концесионери на каменоломи во Лабуништа

Министерот за економија Крешник Бектеши на прес –конференција информираше дека Владата на Северна Македонија на последната седница, по предлог на Министерството за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com