Таг: раскопан

Фото: Уништен и раскопан кејот зад Трговски центар

Познатото шеталиште на кејот на Вардар зад Трговски центар повторно е цел на незаситните апетити на раководството на ВМРО ДПМНЕ и нивните бизнис партнери....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com