Таг: распика патот

Распука патот во село Пирок од поројните дождови(видео)

ТетоваСот, објави снимка од патот во село Пирок, општина Боговиње. Од обилните дождови распукан е асвалтот и постои опасност целиот пат да се урне. Тетовско...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com