Таг: расправа

Заев: Ги преспавте сите важни одлуки во државата

Веројатно е тешка помислата дека уште четири години треба да бидете опозиција, рече претседателот на СДСМ и мандатар Зоран Заев во реплика...

Градоначалникот Шилегов си играше игра на мобилен за време на расправата...

За време на комисиска расправа во Собрание на РМ, иницирана од пратениците на ВМРОДПМНЕ, градоначалникот Шилегов си играше игри на својт мобилен телефон. Тој беше...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com