Таг: распределени

Михајлова направи чистка на ,,непослушните“ судии, ги унапреди судиите од ,,тефтерчето...

Бунт се случува во Основниот суд Скопје 1 или популарно- Кривичниот суд. Според порталот СДК в.д. претседателката на судот Татјана Михајлова со новиот распоред на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com