Таг: расфрлен

Силен отров е расфрлен на повеќе локации во општина Аеродром

ОТРОВИ ВО МИЧУРИН, СКОПЈАНКА, ПОЛИКЛИНИКА ЈАНЕ САНДАНСКИ, ТОБАКО ДВА! Предупредува здружението за заштита на животни, Анима Мунди. Пронајдени се повеќе отруени кучиња и мачки. На устата покрај...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com