Таг: рајнер

ВИДЕО од драмата во авионот на компанијата ,,Рајанер“ на летот Даблин...

По успешното приземјување на авионот кој леташе на релација од Даблин за Задар, повеќе патници објавија видео материјали од моментите на инцидентот исполнет со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com