Таг: револуција

Протест за поддршка на СЈО

Во понеделник 26 септември во 17 часот, ќе се одржи протест за поддршка на работата на Специјално Јавно Обвинителство. Собирот се одржува на иницијатива...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com