Таг: регистрирана

Русија ја регистрираше првата вакцина против Ковид 19

Рускиот претседател Владимир Путин, објави дека Русија официјално ја регистрираше првата вакцина против корона вирус. ,,Колку што знам, за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com