Таг: редици

Во Холандија редици за марихуана пред специјализираните кафулиња

Во Холандија деновиве најбаран производ е марихуаната. Како што пренесува france24.com корисниците на канабис, поитале да се...

Редици во Сан Франциско за македонскиот документарен филм ,,Honеyland“(видео)

Ова се луѓето кои стрпливо чекаат во долга редица, односно редици, пред Викторија театарот во Сан Франциско, за...

Редици граѓани се одзваа на повикот на родителите на деца со...

На плоштадот во Скопје се чекаше ред за да се потпишат граѓаните на иницијативата за законски измени за подобрување на условите за згрижување на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com