Таг: ред

Србите цела ноќ чекаат ред за тест за Ковид 19 за...

И денеска огромни редици пред институтот ,,Торлак“ во Белград за тест за Ковид 19. Како на времето за грчка...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com