Таг: рекорден број

Рекорден број бруцоши на ФИНКИ

Претседателот на Влада на Република Македонија Зоран Заев и Министерот за информатичко општество и администрација, Дамјан Манчевски, денеска, се обратија на првиот свечен академски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com