Таг: рекордни бројки

Драстично зголемување на заразени во Србија, за еден ден 512 нови...

По неколкумесечно релативно смирена и добра состојба со корона вирусот, изминатото деноноќие во Србија се регистрирани нови 512 случаи и двајца починати.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com