Таг: рекордно тестирање

1.348 тестирања, 182 нови случаи на Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 1348 тестирање, а регистрирани се 182 нови случаи на ковид-19. - Скопје 107-...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com