Таг: рекција

ВМРО ДПМНЕ: СДСМ спротивно на интересите на Македонија го ратификуваше Договорот(видео)

СДСМ спротивно на ставот на експертите, голем број општествени чинители и без присуство на опозицијата во Собранието, одлучи на своја рака, заради нивни политички...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com