Таг: рене

Почина Рене од култната серија ,,Ало, ало”

Британскиот глумец Гордон Кеј, познат како Рене од култната серија ,,Ало, ало" , почина во 75 година од животот. Агентот за односи со јавност...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com