Таг: ренова

Продолжува тестирањето во фудбалските клубови, во ФК Вардар нема позитивни на...

По утврдените позитвни случаи на Ковид 19 во ФК Шкендија и Ренова, денеска од Синдикатот на фудбалери на Македонија известуваат дека во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com