Таг: реновиран

Завршена обновата на патот до манастирот ,,Св. Јоаким Осоговски“

Заврши рехабилитацијата на патниот правец до манастирот ,,Свети Јоаким Осоговски“, кој во изминатиот период беше затворен за сообраќај. Поставен е комплетно нов...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com