Таг: реонски центар

Легалните маркети и жителите во Реонски центар бараат дислоцирање на нелегалните...

Жители и сопственици на продавници и маркети во Реонски центар, упатија отворено писмо до општина Аеродром, од која бараат безодложна реакција за отстранување и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com