Таг: реплика

Героски: Клеветите и лагите на Насер Минхаузен

Откако претседателот на ЗНМ, Насер Селмани, го обвини главниот и одговорен уредник на Плусинфо, Бранко Героски, дека се приклучил на капања за дискредитација на ЗНМ,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com