Таг: републиканци

Кој остана со него?

Кој остана со него?-прашува CNN во обемното известување и анализи за последиците по Доналд Трамп по објавувањето на скандалозната снимка од пред десетина години,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com