Таг: ретроспектива

Во 2011 ВМРО ДПМНЕ со закон го прекина пописот, сега бара...

Пред речиси 6 години, на 15 октомври 2011 година владејачкото мнозинство ВМРО ДПМНЕ-ДУИ, на раб на кворум успееја да го протуркаат Законот за прекин...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com