Таг: рејтинг

Заев: СДСМ води со 3 проценти пред ВМРО ДПМНЕ

,,СДСМ наспроти ВМРО ДПМНЕ води. Водиме со 3% поени, тоа го објавивме јавно и транспарентно преку кредибилни агенции кои што го направија...

Обвинетиот Груевски го очекува убедлив пораз на избори

Обвинетиот Никола Груевски се уште не може да сфати дека неговото време помина. Обвинетиот Никола Груевски го очекува убедлив пораз на 11 декември. Наместо да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com