Таг: ризик

Филипче прашува дали би изглегле од дома без чадор на дожд?

Нов начин на живот значи нови навики. Да ги почитуваме мерките за заштита и да сфатиме дека веќе се дел од нашето...

Зошто МВР не ги извести македонските граѓани за безбедносни ризици...

Македонското министерство за внатрешни работи е институцијата што ги предупредила Американската амбасада во Скопје и Стејт Департментот за безбедносни ризици во близина на зградата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com