Таг: ризична земја

Од денеска Хрватска на ,,црвената листа“ на ковид ризични земји во...

По значителниот раст на ковид позитивни во Хрватска во последните неколку денови, словенечката Влада од денеска го стави својот сосед на црвената...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com