Таг: ристески

,,Дрвото” од градоначалник му порача на советникот од ВМРО ДПМНЕ дека...

Градоначалникот на Центар Андреј Жерновски му порача на советникот од ВМРО ДПМНЕ дека нема домашно воспитување и дека ги навредува граѓаните на Центар кои...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com