Таг: ристовски

Ристовски: Човек да се фати за глава што се е пронајдено...

Работната група на Министерството за правда ги пронашла сите злоупотреби во компјутерскиот систем за автоматска распределба на судските предмети (АКМИС) по двете контроли во...

Спиро Ристовски:Јанева и Фетаи се срам за правосудниот систем

Катица Јанева и Фатиме Фетаи продолжуваат да прават циркуз од себе. Јанева и Фетаи со своето непознавање на правото и недоличното однесување се срам за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com